Anasayfa'ya geri dön! » Sağlık » Diş Beyazlatma
0 YAZI PUANI
PUANLA

Diş Beyazlatma

Gülüşünüzde parlak, temiz ve bembeyaz dişlerinizin görünmesini her insan mutlaka ister. Fakat bunun için de bazı günlük uygulamanız gereken hususlar bulunmaktadır. Örneğin her gün dişlerinizi fırçalamanız gerekiyor. Aksi takdir de dişleriniz çürüyecek ve akşam saatlerinde ağrımaya başlayacaktır.

Dişlerinizde ne kadar çürük olursa olsun bugünden itibaren dişlerinizi fırçalamaya başlayın. Her sabah dişlerinizi fırçalayarak öncelikle temiz ve sağlıklı kalmasını sağlayacaksınız. Dişlerinizi fırçalamanızdan dolayı kesinlikle ağrılar oluşmayacaktır. Bu nedenle diş ağrılarının oluşmaması için dişlerinizi temiz ve kendi kullandığınız diş fırçası ile fırçalayınız.

Dişlerinizi beyazlatmak istiyorsanız bitkisel önerilerimizi uygulayınız. Örneğin diş fırçanızı ıslatmadan üzerine biraz karbonat dökün ve dişlerinizi fırçalamaya başlayın. Ardından dişlerinizi tekrar diş macunu ile yıkayınız. Her gün bu işlemi yaptığınız takdir de bir süre sonra harika beyaz dişlere sahip olmuş olacaksınız. Hem kendi sağlığınız açısından hem de çevrenizdeki insanlardan olumlu tepkiler almak adına ağız bakımına önem göstermelisiniz. Ayrıca nane yada gül yaprağı yiyerek ağzınızın temiz kokmasını sağlayabilirsiniz.
Tüm yasal hakları saklıdır!

Yazan: Admin Kategori(ler): Sağlık · Tarih: 798 GÜN 23 SAAT 43 DAKİKA önce yazılmıştır.

Toplam Makale Sayısı: 186 Yorum Etkisi: 4 ( 100% ) | Makale Puanı: 59

 

Benzer makale yazıları!

Yazıya yorumunu ekleyebilirsin! (0)

Yorumu Gönder

© Company Name 2011. All rights reserved.