İngilizce Türkçe Çeviri

Kaynak Dil: "Kaynak Dil" ile "Hedef Dil"in yerini değiştir
Hedef Dil:
Çevir
Çevirisi yapılacak "metni" yazınız.

 

Uzman çevirici, 36 dilde birbirleri ile eşleşerek çeviri yapabileceğiniz, ister kelime ister cümle çevirisi ile faydalanabilirsiniz. İngilizce dersleri ile birlikte ingilizce derslerinize yardımcı, blog sayfamızdan aradığınız her konuda bilgi bulabileceğiniz, paylaşım yapabileceğiniz platformumuz ile sizde aradığınızı bulabilirsiniz. İngilizce konusunda destek almak isteyenlerin, teknolojiden felsefeye, matematikten yemek tariflerine aradığınız herşeyi bulabileceğiniz uzman çevirici adresindesiniz.
Çeviri paylaşımı yaparak sizde katkıda bulunabilir yada yaptırmak istediğiniz çeviriniz için destek alabilirsiniz. Çeviri paylaşımından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Çeviri Paylaş konusunda katkı sağlayabilirsiniz.
Hemen çeviri yapabilir ve ingilizce sözlüğümüzden yardım alabilirsiniz, yazılarınızı sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Türkiye'nin en iyi ingilizce paylaşım sitesi, 36 dilde cümle veya kelime çevirisi yapabilirsiniz (bir dilden bir diğerine çeviri), aradığınız herşeyi bulabileceğiniz, sözlük / çeviri paylaşımları / ingilizce dersler / güncel konular ve daha fazlası için bu adreste kalmaya devam edin.