Anasayfa'ya geri dön! » İngilizce » İngilizce Çeviri Sistemi
0 YAZI PUANI
PUANLA

İngilizce Çeviri Sistemi

Hemen çeviri ödevlerinizi yaparken zorluk mu çekiyorsunuz. Kelimeleri tek tek çevirmek size zor mu geliyor. O zaman size muhteşem bir fırsat sunuyoruz. Ödevlerinizi ve gerekli bilgileri rahat bir şekilde çeviri yapma imkanınızı size sunarak kaliteli çalışmalara imza atmanıza yardım ediyoruz. 36 dilin sözlük haznesine sahip olan sitemiz üzerinde hemen olarak yapabilirsiniz. Platform üzerinden ücretsiz İngilizce dersleri vererek sizlere daha hızlı İngilizce öğrenmenin yolarını sunuyoruz. Yabancı dil öğrenmek için bir ton para harcamaktayız. Aylar süren dersler ardından da tam olarak öğrenme fırsatını bulamıyoruz. Biz İngilizce derslerini pratik ve kolay anlayacağınız şekilde sizlere sunuyoruz. Hemen çeviri işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz sitemiz üzerinden birden fazla fırsatlarımız bulunuyor.

İngilizce

blog sayfamız sizi bilinçlendirmek için muhteşem bilgiler sunmakta. Bu sayfamızı takip ederek birçok konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu bilgileri takip ederek güncel ve gündemde olan konulardan haberdar olabilirsiniz. Çeviri işlemlerinizin yanı sıra birçok konuyu ve işlemleri gerçekleştirebileceğiniz muhteşem sitemizi ziyaret ederek hemen çeviri işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Çeviri İşlemlerinizi Sesli Dinleyin

 

Çeviri işlemlerinizi yapabileceğiniz ve bunun yanı sıra sesli olarak her dilde dinleyebileceğiniz bir site sizi bekliyor. Çevirdiğinizi yazıları bu sistem üzerinden dinleyebilirsiniz. Cümle olarak çevirebileceğiniz site üzerinden sözlük olarak da yararlanabilirsiniz. Ayrıca İngilizce sözlük bilgilerini de sizler için sunmaktayız. Ödevlerinizi ve metinlerinizi çevirdikten sonra istediğiniz sosyal ağ üzerinden paylaşarak arkadaşlarınızı da bilinçlendirebilirsiniz. Artık yabancı dil olduğu için okumama ve okuma fırsatını kaçırma imkanınız yok.

İngilizce

Hemen çeviri işlemlerinizi gerçekleştirin ve sizde rahat bir şekilde okuma fırsatını elde edin. Yazdığınız metinleri otomatik olarak algılayarak seçtiğiniz dile anında çeviri yapan bir sistem den daha fazla ne istersiniz ki. Çeviri işlemlerinden daha fazlasını bulabileceğimiz platform üzerinde sizde birçok etkinliği gerçekleştirerek yabancı dilleri öğrenme fırsatınız bulunuyor. Özellikle de İngilizce derslerini kaçırmayın ve sizde pratik İngilizce öğrenmenin farkını yaşayın. Bu kadar bilgi ve güncel konu bulunan bir sayfayı ziyaret ederek sizde kültürünüzü genişletin.

Yazan: Admin Kategori(ler): İngilizce · Tarih: 906 GÜN 15 SAAT 6 DAKİKA önce yazılmıştır.

Toplam Makale Sayısı: 531 Yorum Etkisi: 0 ( 100% ) | Makale Puanı: 13

 

Yazıya yorumunu ekleyebilirsin! (0)

Yorumu Gönder

© Company Name 2015. All rights reserved.