Anasayfa'ya geri dön! » Başarının Sırrı » Başarının Sırrı Kendini Gözlemlemek
0 YAZI PUANI
PUANLA

Başarının Sırrı Kendini Gözlemlemek

İletişim denildiğinde hep karşı tarafı düşünürüz. Ama bir iletişim var ki insanın kendi kendisiyle yaptığı iletişimdir. Dünyadaki en değerli varlık sizsiniz. İletişim denildiğinde anne baba, arkadaş, sevgili geliyor. Başarı kendisiyle kurduğu iletişime bağlı. Kişi kendisi ile nasıl kurarsa karşıdaki ile de aynı iletişimi kurar.

Kişi kendisinin içerisinde çatışma var ise sürtüşme var ise karşı tarafla nasıl iletişim kurabilir. Yaşım geldi evleneyim mi? tatile mi gitsem? işe mi başlasam? bir karışıklık var içeride. Kişi bu karışıklığın farkında olmadan seminerlerde dışarı ile ilgili iletişim almaya kalkmaktadır.

Kişi kendisi ile barışık değilse her şeyi sorun yapar. İçerisinde çok mutlu ve sıkıntı olmayan kişi nereye giderse gitsin mutlu ve huzurludur. Arkadaşlarınızla dostlarınızla buluştuğunuzda bir sıkıntınız yok ise aynı şekilde mutlusunuzdur. Eğer kişinin içerisinde bir sıkıntı var ise o kişi arabaya binse bile yine sıkıntı yapar ve bağırır çağırır. Başarının sırrı kendini gözlemlemek ve başarıya giden adımda ilk önce kişinin kendi kendini gözlemlemesi ve ilk başarıyı kendi içerisinde gerçekleştirmesi gereklidir.

Kaynak: http://sanalulke.org/

Yazan: sanalulke Kategori(ler): Başarının Sırrı · Tarih: 752 GÜN 15 SAAT 34 DAKİKA önce yazılmıştır.

Toplam Makale Sayısı: 5 Yorum Etkisi: 0 ( 100% ) | Makale Puanı: 0

 

Benzer makale yazıları!

Yazıya yorumunu ekleyebilirsin! (0)

Yorumu Gönder

© Company Name 2015. All rights reserved.